P550062
YAĞ FİLTRESİ, KARTUŞ
778.36 ₺ + KDV
934.03 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 15.23 EUR |
| Ürün Fiyatı | 778.36 ₺ + KDV |
| 934.03 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 622.69 ₺ + KDV |
| 747.23 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.35607 kg |
| Hacim | 0.0023 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Length | 144mm |
| Outer Diameter | 104mm |
| Inner Diameter | 15mm |
| Efficiency 50% | 16micron |















