| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 97.87 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 001.83 ₺ + KDV |
| 6 002.20 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 001.47 ₺ + KDV |
| 4 801.76 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.57 kg |
| Hacim | 0.05343 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | ISUZU 1142152030 |
| Length | 452mm |
| Outer Diameter | 281.6mm |
| Inner Diameter | 172.3mm |