| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
JOHN DEERE 6 adet model bulundu | 7600 7610 7700 7710 7800 7810 | |
|
LANDINI 3 adet model bulundu | 180 POWERMASTER 200 POWERMASTER 220 POWERMASTER | |
|
MAC CORMICK 7 adet model bulundu | MTX 165 BETA POWER T2 MTX 185 BETA POWER T2 MTX 200 T1 XTX 185 T3 XTX 200 T3 XTX 215 T2 XTX 215 T3 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | JOHN DEERE RE34966 |
| Length | 384.7mm |
| Outer Diameter | 237mm |
| Inner Diameter | 130.9mm |