| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
KOMATSU 22 adet model bulundu | D 85 A 21-E D 85 P 21-EP D135A-2 D155A-2 D375A-1 D375A-2 D475A-1 D475A-2 D575A-2 D66S-1 PC1600-1 WA 320-3H WA 470-3H AKTIV WA 600-3A WA 800-3EO WA470-3H WA500-1 WA500-3 WA600-1 WA600-3 WA700-1 WD600 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Ventilation |
| Style | Panel |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | KOMATSU 4210712312 |
| Length | 254mm |
| Width | 152.4mm |
| Height | 55.63mm |