P533233
HAVA FİLTRESİ, DIŞ FİNLİ
4 401.84 ₺ + KDV
5 282.21 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 86.13 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 401.84 ₺ + KDV |
| | 5 282.21 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 521.47 ₺ + KDV |
| | 4 225.76 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.9958 kg |
| Hacim | 0.04821 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Primary |
| Style | Finned |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | KOBELCO 2446R255S5 |
| Length | 508mm |
| Outer Diameter | 174mm |
| Inner Diameter | 107.6mm |
| Bolt Hole Diameter | 16.76mm |