| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 30.36 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 551.61 ₺ + KDV |
| 1 861.93 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 241.28 ₺ + KDV |
| 1 489.54 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.27442 kg |
| Hacim | 0.00211 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 142.6mm |
| Outer Diameter | 108.4mm |
| Inner Diameter | 71mm |