| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 357.52 EUR |
| Ürün Fiyatı | 18 271.74 ₺ + KDV |
| 21 926.09 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 14 617.39 ₺ + KDV |
| 17 540.87 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 5.17095 kg |
| Hacim | 0.04762 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Engine |
| Style | Panel |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 762mm |
| Width | 508mm |
| Height | 94mm |