| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 354.17 EUR |
| Ürün Fiyatı | 18 100.53 ₺ + KDV |
| 21 720.64 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 14 480.42 ₺ + KDV |
| 17 376.50 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 3.92357 kg |
| Hacim | 0.03462 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Price Type | F |
| Length | 279.6mm |
| Outer Diameter | 212.9mm |
| Inner Diameter | 133.4mm |
| Flange Diameter | 270.8mm |