| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 24.51 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 252.63 ₺ + KDV |
| 1 503.16 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 002.10 ₺ + KDV |
| 1 202.52 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.27216 kg |
| Hacim | 0.00265 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 77.7mm |
| Outer Diameter | 152.4mm |
| Inner Diameter | 117.3mm |