| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 12.27 EUR |
| Ürün Fiyatı | 627.08 ₺ + KDV |
| 752.50 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 501.67 ₺ + KDV |
| 602.00 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.15876 kg |
| Hacim | 0.00177 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | JOHN DEERE AM30800 |
| Length | 59.4mm |
| Outer Diameter | 111.5mm |
| Inner Diameter | 76.2mm |