| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 47.85 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 445.47 ₺ + KDV |
| 2 934.56 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 956.37 ₺ + KDV |
| 2 347.64 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.97522 kg |
| Hacim | 0.01818 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Family | EPG |
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal |
| Media Type | Safety |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 361.3mm |
| Outer Diameter | 175.1mm |
| Inner Diameter | 133.1mm |