| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 107.98 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 518.52 ₺ + KDV |
| 6 622.22 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 414.82 ₺ + KDV |
| 5 297.78 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.371 kg |
| Hacim | 0.0119 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 287mm |
| Outer Diameter | 175mm |
| Inner Diameter | 105mm |
| Flange Diameter | 203mm |