P502391
YAKIT FİLTRESİ, KARTUŞ
768.14 ₺ + KDV
921.77 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 15.03 EUR |
| Ürün Fiyatı | 768.14 ₺ + KDV |
| 921.77 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 614.51 ₺ + KDV |
| 737.41 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.19 kg |
| Hacim | 0.0014 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12, JIS D 1611 |
| Primary Application | HINO 234011690 |
| Length | 130.5mm |
| Outer Diameter | 91mm |
| Inner Diameter | 19mm |
| Efficiency 99% | 9micron |
| Collapse Burst | 6.9bar |















