P502017
YAĞ FİLTRESİ
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 16.57 EUR |
| Ürün Fiyatı | 846.99 ₺ + KDV |
| | 1 016.39 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 677.59 ₺ + KDV |
| | 813.11 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.70987 kg |
| Hacim | 0.00108 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Combination |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Price Type | F |
| Length | 83.82mm |
| Outer Diameter | 99.82mm |
| Gasket OD | 80.01mm |
| Collapse Burst | 6.9bar |
| Efficiency 50% | 5micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.7bar |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting HR | 2.1bar |