| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 88.63 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 530.38 ₺ + KDV |
| 5 436.46 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 624.30 ₺ + KDV |
| 4 349.16 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 3.36 kg |
| Hacim | 0.05236 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99 |
| Efficiency Test Std | JIS D 1612 |
| Length | 400mm |
| Outer Diameter | 329mm |
| Inner Diameter | 218mm |