| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
FURUKAWA 9 adet model bulundu | HCR 12 HCR 12 D/ED/EDS HCR 1200 ED II HCR 15 ED HCR 6 A HCR 9 D/ED HCR1200ED HCR910DS UCR 15 | |
|
TAMROCK 2 adet model bulundu | RANGER 500 RANGER 700 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Synthetic |
| Efficiency | 99 |
| Efficiency Test Std | JIS D 1612 |
| Primary Application | FURUKAWA 08841201041 |
| Length | 500mm |
| Outer Diameter | 201mm |
| Inner Diameter | 90mm |