| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 191.35 EUR |
| Ürün Fiyatı | 9 779.31 ₺ + KDV |
| 11 735.17 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 7 823.44 ₺ + KDV |
| 9 388.13 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 6.02597 kg |
| Hacim | 0.09923 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Family | EBA |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 571.5mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 558.8mm |
| Outer Diameter | 323.7mm |
| Inner Diameter | 212.8mm |