| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 47.48 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 426.56 ₺ + KDV |
| 2 911.87 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 941.24 ₺ + KDV |
| 2 329.49 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.15 kg |
| Hacim | 0.0063 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Strainer |
| Media Type | Wire Mesh |
| Length | 205mm |
| Outer Diameter | 140mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Efficiency Beta 2 | 260micron |