| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
KOMPTECH 1 adet model bulundu | CHIPPO 5010 C | |
|
MTS 2 adet model bulundu | DINO 3 DINO 4 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 141.22mm |
| Outer Diameter | 84.33mm |
| Inner Diameter | 47.49mm |
| Collapse Burst | 13.8bar |
| Efficiency Beta 1000 | 7micron |