| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 50.20 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 565.57 ₺ + KDV |
| 3 078.68 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 052.45 ₺ + KDV |
| 2 462.94 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.782 kg |
| Hacim | 0.0063 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Media Type | Wire Mesh |
| Length | 226mm |
| Outer Diameter | 128mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Gasket OD | 107mm |
| Gasket ID | 97mm |
| Efficiency Beta 2 | 90micron |