| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 15.26 EUR |
| Ürün Fiyatı | 812.11 ₺ + KDV |
| 974.53 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 649.69 ₺ + KDV |
| 779.63 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.1 kg |
| Hacim | 0.00036 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Strainer |
| Media Type | Cellulose |
| Length | 76mm |
| Outer Diameter | 52mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Efficiency Beta 2 | 27micron |