| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 16.04 EUR |
| Ürün Fiyatı | 819.75 ₺ + KDV |
| 983.70 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 655.80 ₺ + KDV |
| 786.96 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.104 kg |
| Hacim | 0.00036 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 97mm |
| Outer Diameter | 46mm |
| Bolt Hole Circle Diameter | 41mm |
| Bolt Hole Diameter | 6mm |
| Flange Diameter | 51mm |
| Efficiency Beta 20 | 40micron |
| Number of Bolt Holes | 3 |