| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 84.73 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 330.29 ₺ + KDV |
| 5 196.35 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 464.23 ₺ + KDV |
| 4 157.08 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.255 kg |
| Hacim | 0.00653 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Wire Mesh |
| Price Type | FH |
| Length | 251mm |
| Outer Diameter | 137mm |
| Inner Diameter | 75mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 10bar |
| Efficiency Beta 2 | 60micron |
| Mesh Rating | 60micron |