| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 54.89 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 805.26 ₺ + KDV |
| 3 366.31 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 244.21 ₺ + KDV |
| 2 693.05 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.51953 kg |
| Hacim | 0.00628 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | FH |
| Length | 250mm |
| Outer Diameter | 137mm |
| Inner Diameter | 76mm |
| Collapse Burst | 10bar |
| Efficiency Beta 2 | 7micron |
| Efficiency Beta 1000 | 23micron |