| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 51.59 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 636.60 ₺ + KDV |
| 3 163.92 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 109.28 ₺ + KDV |
| 2 531.14 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.583 kg |
| Hacim | 0.0025 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Wire Mesh |
| Efficiency Test Std | ISO 4572 |
| Length | 210mm |
| Outer Diameter | 100mm |
| Inner Diameter | 52mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 10bar |
| Efficiency Beta 2 | 60micron |