| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
BELLOLI 1 adet model bulundu | DM 3227 | |
|
HUNKELER 1 adet model bulundu | MAC 103 | |
|
OCHSNER 1 adet model bulundu | KS 4 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Wire Mesh |
| Price Type | FH |
| Length | 130mm |
| Outer Diameter | 70mm |
| Inner Diameter | 35mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 10bar |
| Efficiency Beta 2 | 60micron |
| Mesh Rating | 60micron |