| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 49.12 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 510.37 ₺ + KDV |
| 3 012.44 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 008.30 ₺ + KDV |
| 2 409.96 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.922 kg |
| Hacim | 0.00473 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Wire Mesh |
| Length | 137mm |
| Outer Diameter | 140mm |
| Inner Diameter | 65mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 10bar |
| Efficiency Beta 2 | 60micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.5bar |