| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
JENZ 1 adet model bulundu | TERRA SELECT T4 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 144mm |
| Price Type | FH* |
| Length | 137mm |
| Outer Diameter | 140mm |
| Inner Diameter | 52mm |
| Collapse Burst | 10bar |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.5bar |
| Efficiency Beta 1000 | 11micron |