| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
ASTRA 1 adet model bulundu | BM 501 | |
|
DEMAG 1 adet model bulundu | AC 500-1 | |
|
EUCLID 1 adet model bulundu | R 32 | |
|
GROVE 13 adet model bulundu | GMK 5110-12 GMK 5130 GMK 5160 V0 GMK 5160 V1/V2 GMK 5200 V0/V1 GMK 6200 GMK 6220-L V0/V2 GMK 6220-L-ROB V0/V2 GMK 6300 V0/V1/V2/V3/V4 GMK 6300-ROB V0/V1 GMK5180 GMK6220 GMK6250 | |
|
LIEBHERR 2 adet model bulundu | LTM1120/1 LTM1300/1 | |
|
TEREX 1 adet model bulundu | TR35 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synteq XP |
| Price Type | F |
| Length | 209.6mm |
| Outer Diameter | 85.9mm |
| Inner Diameter | 38.4mm |
| Flow Direction | Standard |
| Collapse Burst | 10.3bar |
| Efficiency Beta 1000 | 7micron |