| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 65.73 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 359.26 ₺ + KDV |
| 4 031.11 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 687.41 ₺ + KDV |
| 3 224.89 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.246 kg |
| Hacim | 0.00068 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Length | 170.5mm |
| Outer Diameter | 52mm |
| Inner Diameter | 22mm |
| Collapse Burst | 30bar |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 3bar |
| Efficiency Beta 1000 | 12micron |