P170595
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
12 391.44 ₺ + KDV
14 869.73 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 242.42 EUR |
| Ürün Fiyatı | 12 391.44 ₺ + KDV |
| 14 869.73 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 9 913.16 ₺ + KDV |
| 11 895.79 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.329 kg |
| Hacim | 0.0017 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 163.1mm |
| Outer Diameter | 90mm |
| Inner Diameter | 48mm |
| Collapse Burst | 210.1bar |
| Efficiency Beta 1000 | 14micron |















