| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 204.54 EUR |
| Ürün Fiyatı | 10 885.23 ₺ + KDV |
| 13 062.28 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 8 708.18 ₺ + KDV |
| 10 449.82 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.54885 kg |
| Hacim | 0.00122 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 114mm |
| Price Type | FH |
| Outer Diameter | 69.22mm |
| Inner Diameter | 33.02mm |
| Collapse Burst | 207bar |
| Efficiency Beta 1000 | 5micron |
| Seal Material | Viton |