| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 45.00 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 394.81 ₺ + KDV |
| 2 873.77 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 915.85 ₺ + KDV |
| 2 299.02 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.29483 kg |
| Hacim | 0.00097 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Strainer |
| Media Type | Wire Mesh |
| Price Type | FH |
| Length | 135.89mm |
| Outer Diameter | 66.8mm |
| Efficiency Beta 2 | 150micron |
| Mesh Rating | 150micron |