| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
TEREX 9 adet model bulundu | 3307 33100 3345 3360 TR100 TR40 TR45 TR60 TR70 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 423.7mm |
| Outer Diameter | 95.2mm |
| Inner Diameter | 56.26mm |
| Collapse Burst | 10.3bar |
| Efficiency Beta 1000 | 9micron |