P167766
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
6 217.19 ₺ + KDV
7 460.63 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 121.63 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 217.19 ₺ + KDV |
| 7 460.63 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 973.75 ₺ + KDV |
| 5 968.50 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.77354 kg |
| Hacim | 0.01275 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | CLARK 233333 |
| Length | 432mm |
| Outer Diameter | 151mm |
| Inner Diameter | 55mm |
| Collapse Burst | 3.4bar |
| Efficiency Beta 2 | 9micron |
| Efficiency Beta 1000 | 26micron |















