P164919
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
5 994.33 ₺ + KDV
7 193.20 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 117.27 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 994.33 ₺ + KDV |
| 7 193.20 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 795.46 ₺ + KDV |
| 5 754.55 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.97522 kg |
| Hacim | 0.00415 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 325mm |
| Outer Diameter | 95.5mm |
| Inner Diameter | 43.6mm |
| Collapse Burst | 10.3bar |
| Efficiency Beta 1000 | 9micron |















