| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
ATLAS COPCO 1 adet model bulundu | ROC 810 | |
|
SCHWING 2 adet model bulundu | BP 3500 HDR P 2020-120/88 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 327.7mm |
| Price Type | FH |
| Primary Application | PALL HC9600FUN13H |
| Length | 324mm |
| Outer Diameter | 78.7mm |
| Inner Diameter | 43.78mm |
| Collapse Burst | 13.8bar |
| Series | FPK04, HPK04 |
| Efficiency Beta 1000 | 7micron |
| Seal Material | Nitrile |