| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
CATERPILLAR 125 adet model bulundu | 120 120G 120H 12G 12H 12M 14 GR 140G 140H 14H 225 229 235 245 304 C/CR 305 C CR 305 CR 305 D 305 E CR 305.5 CR 305.5 E CR 306 E2 307 E2 308E CR 518C 527 528B 530B 571 A 572 E 611 615 C SERIE II 627E 631 E SERIE II 740 769C 769D 772 777D 816B 816F 826C 910 920 930 931 931 G 931B 941 950 951 C 955 K 955L 966 C/D 966 F SERIE II 966 G SERIE II 966E 966F 966G 970F 972 E 972G 980 F SERIE II 980 G SERIE II 980C 980F 980G 988 F SERIE II 988B 988F 992C 994D 994G CP643 CP653 CS643 CS653 D 3 D 3 K 2 D 3 K 2 XL D 300 D 300 ES2 D 350 E SERIE II D 4 D 4 D D 4 E LGP D 4 HLGP III D 4 K 2 D 4 K 2 XL D 5 K 2 D 5 K 2 XL D 5 LGP D 6 M D 7 D11R D250E D250E II D25D D300E D300E II D30C D30D D350E D400 D400E D4C D4E D4H D5H D5M D6M LGP D6M XL D7E D8L D8R D9L D9N D9R D9T R1600G V 225 C V160B V250B V300B V330B |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 235mm |
| Price Type | F |
| Length | 232mm |
| Outer Diameter | 101.6mm |
| Inner Diameter | 58.4mm |
| Collapse Burst | 6.9bar |
| Efficiency Beta 1000 | 13micron |