| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 25.61 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 308.85 ₺ + KDV |
| 1 570.62 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 047.08 ₺ + KDV |
| 1 256.50 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.44225 kg |
| Hacim | 0.00205 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Length | 152.5mm |
| Outer Diameter | 101.7mm |
| Inner Diameter | 26.9mm |
| Collapse Burst | 5.2bar |
| Efficiency Beta 2 | 9micron |
| Efficiency Beta 1000 | 26micron |