P161552
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
8 918.15 ₺ + KDV
10 701.78 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 174.50 EUR |
| Ürün Fiyatı | 8 918.15 ₺ + KDV |
| 10 701.78 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 7 134.52 ₺ + KDV |
| 8 561.42 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.92113 kg |
| Hacim | 0.01062 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Length | 457mm |
| Outer Diameter | 152mm |
| Inner Diameter | 87mm |
| Flow Direction | Inside-Out |
| Gasket OD | 210.18mm |
| Gasket ID | 196.22mm |
| Efficiency Beta 1000 | 50micron |















