| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 159.20 EUR |
| Ürün Fiyatı | 8 136.22 ₺ + KDV |
| 9 763.46 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 6 508.97 ₺ + KDV |
| 7 810.76 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 4.19572 kg |
| Hacim | 0.02743 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Ventilation |
| Style | Panel |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | WAUKESHA 169180G |
| Length | 647.8mm |
| Width | 495.5mm |
| Height | 55.7mm |