| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 33.05 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 689.08 ₺ + KDV |
| 2 026.90 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 351.27 ₺ + KDV |
| 1 621.52 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.74616 kg |
| Hacim | 0.00686 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 269.3mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 262.9mm |
| Outer Diameter | 112.5mm |
| Inner Diameter | 56.1mm |