| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
JOHN DEERE 7 adet model bulundu | 2130 2840 3030 3120 3130 4020 830 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Finned |
| Media Type | Flame Retardant |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 254mm |
| Outer Diameter | 174mm |
| Inner Diameter | 107.3mm |
| Minor OD | 16.76mm |
| Flow Direction | Standard |