| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 71.19 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 638.30 ₺ + KDV |
| 4 365.96 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 910.64 ₺ + KDV |
| 3 492.77 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.15666 kg |
| Hacim | 0.01651 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Media Type | Safety |
| Efficiency | 99.90 |
| Efficiency Test Std | JIS D 1612 |
| Length | 406.4mm |
| Outer Diameter | 151.1mm |
| Inner Diameter | 123.1mm |
| Flow Direction | Standard |