P126318
HAVA FİLTRESİ, DIŞ
5 161.65 ₺ + KDV
6 193.98 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 100.98 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 161.65 ₺ + KDV |
| 6 193.98 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 129.32 ₺ + KDV |
| 4 955.18 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 3.42915 kg |
| Hacim | 0.03906 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 469.9mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 457.2mm |
| Outer Diameter | 264.3mm |
| Inner Diameter | 153.3mm |
| Bolt Hole Diameter | 22.73mm |















