P119791
HAVA FİLTRESİ, İÇ
1 721.97 ₺ + KDV
2 066.36 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 33.75 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 721.97 ₺ + KDV |
| 2 066.36 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 377.57 ₺ + KDV |
| 1 653.08 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.327 kg |
| Hacim | 0.00422 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | AGCO 303003477 |
| Length | 279.4mm |
| Outer Diameter | 85.6mm |
| Inner Diameter | 57.4mm |















