| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 98.58 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 038.12 ₺ + KDV |
| 6 045.74 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 030.49 ₺ + KDV |
| 4 836.59 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.35414 kg |
| Hacim | 0.01157 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Ventilation |
| Style | Panel |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 965.2mm |
| Width | 127.1mm |
| Height | 55.6mm |