K051135
HİDROLİK FİLTRE TAKIMI
11 736.70 ₺ + KDV
14 084.04 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 229.65 EUR |
| Ürün Fiyatı | 11 736.70 ₺ + KDV |
| 14 084.04 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 9 389.36 ₺ + KDV |
| 11 267.23 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 3.41 kg |
| Hacim | 0.0116 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 288mm |
| Outer Diameter | 131.5mm |
| Inlet Size | 1 1/4 BSP/G |
| Outlet Size | 1 1/4 BSP/G |















