K041331
HİDROLİK FİLTRE TAKIMI
6 099.11 ₺ + KDV
7 318.93 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 119.32 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 099.11 ₺ + KDV |
| 7 318.93 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 879.29 ₺ + KDV |
| 5 855.15 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.29 kg |
| Hacim | 0.00541 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 39.6mm |
| Overall Length | 316mm |
| Inlet Size | 1 1/4 BSP/G |















