| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 64.66 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 304.57 ₺ + KDV |
| 3 965.48 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 643.66 ₺ + KDV |
| 3 172.39 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.84 kg |
| Hacim | 0.00304 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 27.6mm |
| Overall Length | 173.25mm |
| Outer Diameter | 85.5mm |
| Inlet Size | 3/4 BSP/G |